fbpx

Вчителі

Ольга Ігорівна
Science (фізика, хімія, біологія тощо)
Ольга Ігорівна сертифікований тьютор, викладає інтегрований курс Nature Sciences, що об’єднує в собі певні МОНівські предмети (хімію, фізику, біологію) та різноманітні наукові заняття на практиці за ініціативою учнів. Вона закінчила Херсонський державний університет та має звання магістра з біології. Також працювала в альтернативних школах і має великий досвід роботи тьютором. В нашій школі вона працює з 2016-го року  і по сьогодення. Перед тим, як ми починаємо якусь нову тему, вона допомагає в першу чергу зрозуміти, де це застосовується в буденному житті. В ній нас дуже приваблює стиль викладання та ставлення до своїх предметів. Вони її дійсно захоплюють. На уроках навіть складні теми, хімічні формули та реакції здаються простими й зрозумілими. З Ольгою Ігорівною ви зможете навчитися швидко та самостійно знаходити відповіді на всі питання.
  Юрій Олександрович
  алгебра, геометрія
  Юрій Олександрович – тьютор з математики 7-9 класів. Закінчив Миколаївський кораблебудівний інститут ім. адмірала Макарова. Два роки працював на кафедрі “Електрообладнання суден” у вищеназваному навчальному закладі. У 1974 році був призваний на військову службу, якій віддав більше трьох  десятиліть. Вчителем в школі ніколи не працював, але зі шкільних років любив алгебру і геометрію, що відчувається в його викладанні. Тому зараз він не проти згадати шкільні роки і навчає нас цим предметам. Більшість уроків з Юрієм Олександровичем у нас проходять по-скайпу. Але, не дивлячись на це, він дуже чітко і ясно пояснює матеріал. В нього суперова витримка і це грає велику роль під час уроку. Також він готує 9-ті класи до ДПА з математики.
   Сергій Петрович
   йога, ЗФП, зарядка, логіка, етикет, філософія, суспільствознавство, правознавство, історія, географія
   Сергій Петрович викладає водночас уроки з фізичним навантаженням (зарядка, йога, гімнастика цигун, загальна фізична підготовка тощо) та інтегровані поглиблені курси, що відсутні у МОНівській програмі. До них можна віднести логіку, суспільствознавство, етикет, культурологію, філософію. Сергій Петрович – кандидат філософських наук (КНУ ім.Т.Шевченка). Багато років викладав філософські дисципліни в ВУЗах Радянського Союзу, України, Німеччини та Польщі. А у нашій школі він викладає з самого її відкриття (3 2015 року) і по цей день. Також варто зазначити, що у Сергія Петровича є власний підхід до учнів: він готовий поділитися будь-якими знаннями з тим, хто цього хоче. Він викладає тільки за бажанням та власною ініціативою учнів.
    Леся Михайлівна
    Тренер з верхової їзди та конярства
    Леся Михайлівна – наш тренер з верхової їзди та викладач з конярства. Закінчила Національний університет біоресурсів і природокористування України, факультет зооінженерія, спеціалізація – розведення коней. Закінчила аспірантуру в інституті розведення і генетики тварин ім. В.М. Зубця. Приєдналась до нашої школи разом з Максимом Олександровичем.  Під час уроку конярства, вона дуже цікаво пояснює матеріал, використовуючи презентації та об’ємні моделі. Завдяки її доброму почуттю гумору, вивчення теорії конярства ніколи не буває нудним. Нам дуже подобається її уроки. Ми робимо багато різних цікавих презентацій.
     Лілія Леонідівна
     українська мова та література, риторика
     Лілія Леонідівна – вчитель риторики і української мови в нашій школі. Приєдналася до нашої школи у 2016 і залишається з нами по цей день. Її деякою «фішкою» є особливий формат проведення уроку. Під час уроку ми збільшуємо наш лексичний запас, тренуємось виступати на публіці і тренуємо наш голос. Лілія Леонідівна досить терпелива і вміє направляти нашу увагу і силу в правильне русло. Також більшість її уроків побудовані на командній роботі і це нас досить сильно зближує між собою. А окреме задоволення від уроку можна отримати просто слухаючи її милозвучну українську мову.
      Ольга Олександрівна
      українська мова та література, зарубіжна література, математика
      Ольга Олександрівна – сертифікований тьютор, вчитель 1-4 та 5-7 класів. У минулому – вчитель молодших класів з української мови, вчитель вищої категорії, старший вчитель, завуч, директор школи. Ольга Олександрівна закінчила Київський педагогічний інститут. У нашій школі працює з 2015-го і до сьогодні.  Зараз викладає у нас українську мову і літературу, зарубіжну літературу, математику. Завдяки величезному досвіду роботи з молодшими класами має непоганий запас терпіння, що добре впливає на хід її уроків. Ольга Олександрівна – перша людина в школі, до якої ми звертаємось по допомогу або за порадою.  З наступного року викладатиме в 0-4 класах.
       Максим Олександрович
       Тренер з верхової їзди
       Максим Олександрович –  наш тренер з верхової їзди. Закінчив Національний аграрний університет (факультет – зооінженерія, спеціалізація – конярство). Учасник та переможець національних та міжнародних змагань. Максим Олександрович приєднався до нашої школи одразу після її відкриття. Він працює в парі з Лесею Михайлівною. Макс веселий та дуже уважний. Під час тренувань передає нам свій спортивний досвід. Він психологічно і фізично готує нас до змагань з верхової їзди,  допомагає покращувати наші вміння з їзди верхи та вчить на практиці догляду за кіньми.  Останнє грає дуже важливу роль під час уроку їзди.
        Ігор Костянтинович
        музичне мистецтво
        Ігор Костянтинович – чудовий тьютор та вчитель музичного мистецтва. Закінчив Львівську національну музичну академію ім. Миколи Лисенка. В минулому викладав в Шпитьківській школі мистецтва. Брав участь у міжнародному конкурсі ім. Дмитра Біди та різних преміальних фестивалях Європи. Ігор Костянтинович один із “старожилів” нашої школи, адже він працює з 2015 року. На уроках Ігора ми слухаємо музику різних стилів, переглядаємо різні відеоматеріали та розбираємо їх в контексті епох та співвідношенні з іншими видами мистецтва. У нього гарне почуття гумору і на уроках приємно та радісно вивчати музику.
         Юлія Василівна
         Образотворче мистецтво
         Юлія Василівна – наш вчитель образотворчого мистецтва. З 2015 року – керівник гурткової роботи в Петрушківському будинку культури, а з 2016 ще й вчитель образотворчого мистецтва в Шпитьківській школі мистецтв. Дякуючи такому не маленькому досвіду роботи з дітьми у неї сформувався свій “девіз”: творча співдружність учителя і учня у навчально-виховному процесі. І згодом цей девіз став її підходом до учнів, що дуже позитивно на них впливає. А хобі Юлії Василівни – декоративно прикладне мистецтво досить сильно впливає на процес та зміст її уроків. Учням подобається її викладання та результат їх спільної роботи.
          Василій Анзорович
          Культура та інтелект
          Василій Анзорович викладає у нашій школі курс “Культура та Інтелект”, який об’єднує у собі культурологію, суспільствознавство, географію та історію. Закінчив Тбіліський Державний Університет ім. Івана Джавахішвілі. І у цьому ж університеті працював з 1987 по 1990. Також Василій Анзорович працював в 187 спеціалізованій школі м. Києва та Львівському Національному Університеті ім. Івана Франка. Формат його уроків досить сильно відрізняється від інших. Якщо більшість наших уроків проходять у форматі перевернутих (учень готується до уроку та задає питання вчителю), то уроки Василя Анзоровича проходить у вигляді “Арістотелевих лекцій”. Але він ніколи не дає нам готову інформацію, а дає лише “натяки” на правильну відповідь, щоб ми, шляхом ВЛАСНИХ роздумів дійшли до правильної відповіді.
           Катерина Валеріївна
           Психологічні тренінги та фітнес
           Катерина Валеріївна – наш психолог та фітнес тренер. Закінчила Чернігівський Національний Університет ім. Тарас Шевченка (факультет психології). З 2012 по 2013 працювала фітнес тренером в спорт-клубі “Sport Life”. З 2013 – психолог та тьютор в Святошинській гімназії. А з 2015, з невеличкою перервою на Новопечерську школу, Катерина Валеріївна працює в нашій школі. Вона вважає, що щире спілкування між учнем та вчителем – запорука цікавого та успішного навчального процесу. Її деяким “девізом” став вираз “Найкращий спосіб зробити дитину хорошою – зробити дитину щасливою.
            Людмила Іванівна
            Алгебра і початки аналізу, геометрія
            Людмила Іванівна – вчитель математики з 45 річним досвідом роботи, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель. Людмила Іванівна закінчила Миколаївський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Бєлінського. Викладає математику в 10-11 класах, вчить творчому підходу до розв’язання завдань, акцентує увагу на обґрунтовуванні учнями своїх відповідей, готує їх до ЗНО. Незважаючи на значну географічну відстань від нашої школи, завдяки сучасним технологіям ми щотижнево відчуваємо присутність Людмили Іванівни та її суттєвий вплив на підвищення рівня нашої математичної підготовки.
             Яна Василівна
             Англійська мова
             Яна Василівна – ще один вчитель англійської мови (5-7-го та частково 8-го класів) в нашій школі. Закінчила Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича. Магістр англо-українського перекладу. Яна Василівна 2 роки викладала в приватній школі англійської мови “Профі-центр” та вже 4 роки займається репетиторством. До кожного учня вона шукає підхід окремо. На її уроках ніколи не буває сумно.
              Наталія Володимирівна
              Англійська мова
              Наталія Володимирівна – наш вчитель англійської мови 8-го та 10-го класів. Закінчила Київську гуманітарну академію  (факультет романо-германської філології). За фахом вона філолог, перекладач, викладач англійської мови та світової літератури. Наталія Володимирівна знаходить індивідуальний підхід до кожного учня, з урахуванням вікової категорії, рівня володіння англійською мовою та поставлених завдань.
               Валерій Арутюнович
               Інформатика, ІТ
               Валерій Арутюнович – вчитель інформатики та ІТ (інформаційних технологій) у нашій школі. Закінчив МФТІ (Московський Фізико-Технічний Інститут). Валерій має за спиною 9 років викладацької роботи (4 роки в вище названому МФТІ, 2 роки в Європейському університеті в Києві та 3 роки в заочній фізико-технічній школі при тому ж МФТІ). У Валерія робота з учнем будується на основі його власних потреб та інтересів, оскільки зацікавленість учня в першу чергу впливає на його якість навчання та успіхи.
                Надія Сергіївна
                Фортепіано, сольфеджио
                Надія Сергіївна – професійний вчитель фортепіано та сольфеджіо. Вона закінчила Львівську національну музичну академію ім. М.В. Лисенка. Потім викладала фортепіано в Шпитьківській дитячій школі мистецтв. Також Надя, як і більшість вчителів у нашій школі, має свій творчий індивідуальний підхід до кожного з учнів. А ще у Наді є досить особливе хоббі – кулінарія. Вона дуже смачно готує та досить часто, за своїм бажанням та бажанням учнів, ділиться з ними своїми кулінарними секретами. А ще вона дуже світла людина та хороший тьютор, який завжди прийде на допомогу.