fbpx
+380 67 209 50 74
Київська область, Києво-Святошинський р-н, с. Горбовичі, вул. Заповідна 1

Пробний термін

ПРОБНИЙ ТЕРМІН

Якщо не спробуєш - не дізнаєшся

Наш новий сайт можна знайти за посиланням: https://schooling.org.ua/

Метою пробного терміну є  досягнення взаємної ясності в тому, наскільки система роботи Школи та особливості Дитини можуть ефективно взаємодіяти для досягнення спільної мети – якісної всебічної освіти, формування Людини з активною життєвою позицією, як мінімум щодо власного майбутнього.

Ми розуміємо, що наша Школа не може підійти абсолютно всім. Той рівень самостійності та відповідальності за власний розвиток і навчання, що культивується в стінах Школи, вимагає певного рівня розвитку свідомості не тільки Дитини, але й Батьків.

Ми впевнені, що тільки проактивна життєва позиція Дитини чи хоча б її Батьків може сприяти повноцінному свідомому розвитку. Ми не “камера зберігання”, а Дитина – не “продукт системи”. Тому Батькам варто до чи під час пробного терміну знайти для себе відповіді на питання: 

  • Чи можу я довірити Дитині самостійно вирішувати проблеми, які в певному віці вона повинна вже вирішувати?
  • Чи можу я довірити Дитині її освіту?
  • В яких питаннях Дитина потребує моєї підтримки?
  • Що важливіше – формальна оцінка з предмету чи вміння самостійно опанувати потрібну інформацію у доцільний час?
  • Чи я взагалі розділяю концепцію, принципи та підходи Школи до навчання та виховання?

Учні середньої та старшої школи мають знайти теж свої відповіді на наступні питання:

  • Чи є в мене розуміння, що свобода – це відповідальність? (Ми не примушуємо до занять, але очікуємо, що Ти вмієш слідкувати за власним часом).
  • Чи є готовність брати свою освіту до власних рук і мізків? (Ми не граємося в звичайну школу, де діти – пасивні учасники занять і мають сприймати готовеньке від директивного вчителя. Ми готові бути партнерами в будь-яких питаннях в межах можливостей, якщо Ти сам висловлюєш цікавість. Ми готові підтримати Твою ініціативу!)
  • Чи Ти хочеш отримати навички, що стануть будь-де в нагоді, особливо, якщо для цього потрібно буде Твоє вольове зусилля та певний, хоч і невеликий, час на рутину?

Звичайно, учні молодшої школи ще не в повному обсязі можуть дати відповіді на такі питання. Але ми  прагнемо, щоб переходячи в середню ланку Школи, вони вже мали уявлення про відносини свободи та відповідальності, вміли свідомо спрямовувати елементарні вольові зусилля на досягнення мети, вміли самостійно використовувати найпростіші навички роботи з інформацією та навчальними завданнями, відповідними віку та можливостям Дитини. Тому для молодшої школи пробного терміну навчання не передбачено, але ми рекомендуємо для ознайомлення та адаптації пройти один із наших літніх таборів, програма яких за цим посиланням.

Якщо Ви дали попередні ствердні відповіді принаймні на два перші вищеописані питання – ми раді будемо бачити Вас 🙂

Якщо у Вас виникнуть питання – ми із задоволенням дамо Вам відповіді та уточнення.

Пробний термін для середньої та старшої школи може тривати від 1 тижня до 1 місяця. Вартість еквівалентна місячній оплаті повного пансіону – 17500 грн (1 тиждень – 4400 грн.)