fbpx
+380 67 209 50 74
Київська область, Києво-Святошинський р-н, с. Горбовичі, вул. Заповідна 1

Середня школа

Середня школа (5-9 класи)

Наш новий сайт можна знайти за посиланням: https://schooling.org.ua/

    Здійснення навчання в Школі є унікальним поєднанням педагогічних знахідок і перевірених освітніх технологій британської моделі шкіл-пансіонів, методик Далтон-плану та багатьох авторських розробок наших викладачів. Базові принципи побудови освітнього процесу – самостійність, ініціативність, відповідальність та вміння співпрацювати.

      Фізичний розвиток має на меті не тільки загартовування та зміцнення тіла, але є інструментом формування відповідальності, виявлення лідерства, здорового прагнення досягати успіху та цілеспрямованості загалом.

      Викладачі та тьютори прагнуть діяти з дітьми як одна команда, щоб сприяти всебічно-гармонійному розвитку шляхом створення розвиваючих ситуацій та проведення різноманітних навчальних тренінгів. Тож дітей чекають справжні цікаві пригоди для важливого життєвого досвіду!

НАШІ ДОДАТКОВІ ПЕРЕВАГИ:
  • професійна команда педагогів та сертифікованих тьюторів від Collegium Wratislaviense (Польща)

  • повний пансіон з  5-разовим харчуванням, проживання з понеділка по п’ятницю

  • маленькі змішані класи до 5 дітей – доцільність різновікового навчання є природньою та необхідною для гармонійного розвитку

  • індивідуальний підхід зі складанням документу – персональної траєкторії та плану розвитку кожної дитини в навчальній, соціальній та персональній сфері

  • вартість повного пансіону 2018-2019  навчального року 157 500 грн/навчальний рік (можна розбити платежі на 9 місяців по 17500 грн/міс або або 12 місяців – 13125 грн відповідно)

Програма МОН

Оскільки всі учні зараховані до ЗНЗ №328, то є список певних МОНівських предметів, обов’язкових для здачі.

Математика

алгебра і геометрія з 7 класу

Українська мова

з 5 класу

Українська література

з 5 класу

Зарубіжна література

з 5 класу

Англійська мова

з 5 класу

Інформатика

з 5 класу

Географія

з 6 класу

Біологія

з 6 класу

Історія

Всесвітня та України з 7 класу

Хімія

з 7 класу

Фізика

з 7 класу

Художня культура

з 9 класу

Програма School Horse Club SP

Попри обов’язкових предметів для здачі в нашій школі є і багато факультативних курсів.

Вчись вчитися

Вчись вчитися - дуже цікавий та необхідний для нас предмет. На уроках вчись вчитися ми в прямому сенці вчимося вчитися. Курс цих предметів допомагає нам ``влитися`` в навчальний процес.

Тайм-менеджмент

Тайм-менеджмент

Уроки тайм-менеджменту покращують наші навички керування часом. Ми ставимо ці уроки за необхідністю, коли нам треба вирішити питання з розстановкою пріоритетів у навчанні.

Основи інформаційного пошуку

Основи інформаційного пошуку – це курс уроків які допомагають нам шукати та опрацьовувати знайдену інформацію. Уміння працювати з інформацією дуже корисне.

Science

Уроки Science у нас проходять дуже незвичайно. Сам по собі цей курс об'єднує в собі фізику, хімію, біологію та фізичну географію. Його особливість полягає в тому, що ми більшість часу приділяємо практиці. Враховуючи особливий підхід Ольги Ігорівни до уроку і до учнів, ми досить швидко схоплюємо матеріал.

Логіка

Логіка – дуже цікавий та необхідний предмет, вивчення якого допомагає в опануванні інших дисциплін.
Склад курсу ``Логіка``:
- особливості логічного мислення;
- логіка та творчість;
- практикум застосування законів формальної логіки;
- проблеми розв'язання логічних задач та розв'язувальні процедури;
- гіпотези доведення істинності;
- версія та її види, побудова та перевірка версій;
- доведення та спростування софізму.

Риторика

Уроки риторики – дуже корисні та цікаві. На них ми вчимося чітко, швидко та красиво розмовляти українською мовою. Також часто практикуємо навички публічних виступів.

Етикет

На уроках етикету ми вивчаємо: - принципи та організацію спілкування у мультикультурному середовищі; - норми, правила та особливості різних видів спілкування; - спеціалізований етикет і протокол; - конфлікти: способи уникнення та вирішення.
Уроки етикету також допомагають покращувати наші манери поведінки. Навички, що ми здобуваємо протягом цього курсу дуже корисні, а отже неабияк знадобляться нам у житті.

Суспільствознавство

Суспільствознавство – це інтегрований курс географії, історії та етики. На уроках суспільствознавства ми розглядаємо: - людину і суспільство; - цивілізацію; - політичні системи і політичні організації суспільства; - суспільну свідомість. Все це дає нам розуміння того, як влаштований світ на сьогодення.

Інтуїтивне малювання

Інтуїтивне малювання – дуже цікавий предмет. Він допомагає нам покращити свій духовний та психологічний стан. Ми «вливаємо» наші емоції в картини.

ГІмнастика Цигун

Гімнастика Цигун вкліючає такі компоненти:
- загальнозміцнюючі вправи;
- вправи для регулювання дихання та підвищення біопотенціалу;
- основи профілактики вірусних та застудних захворювань;
- основні принципи здорового способу життя та активного довголіття;
- тренування волі;
- основи східних бойових мистецтв.

Йога

Йога – дуже незвичайний та рідкісний предмет. На йозі ми вчимося контролювати своє тіло та думки. Йога покращує нашу фізичну витримку та духовний стан. Також на йозі ми медитуємо. В складі йоги є:
- релаксація та дихальні вправи; - розвиток енергії тіла;
- асани та динамічні вправи; - візуалізація та основи медитативних практик.
Все перелічене призводить до загального оздоровлення організму.

Верхова їзда

Верхова їзда - шляхетний вид спорту, котрий вимагає співпраці на високому рівні між конем та людиною. В нашій школі ми не тільки вчимося їздити, а ще й доглядати за кіньми.