fbpx
+380 67 209 50 74
Київська область, Києво-Святошинський р-н, с. Горбовичі, вул. Заповідна 1

Тренери

Леся Михайлівна
Тренер з верхової їзди та конярства
Леся Михайлівна – наш тренер з верхової їзди та викладач з конярства. Закінчила Національний університет біоресурсів і природокористування України, факультет зооінженерія, спеціалізація – розведення коней. Закінчила аспірантуру в інституті розведення і генетики тварин ім. В.М. Зубця. Приєдналась до нашої школи разом з Максимом Олександровичем.  Під час уроку конярства, вона дуже цікаво пояснює матеріал, використовуючи презентації та об’ємні моделі. Завдяки її доброму почуттю гумору, вивчення теорії конярства ніколи не буває нудним. Нам дуже подобається її уроки. Ми робимо багато різних цікавих презентацій.
  Максим Олександрович
  Тренер з верхової їзди
  Максим Олександрович –  наш тренер з верхової їзди. Закінчив Національний аграрний університет (факультет – зооінженерія, спеціалізація – конярство). Учасник та переможець національних та міжнародних змагань. Максим Олександрович приєднався до нашої школи одразу після її відкриття. Він працює в парі з Лесею Михайлівною. Макс веселий та дуже уважний. Під час тренувань передає нам свій спортивний досвід. Він психологічно і фізично готує нас до змагань з верхової їзди,  допомагає покращувати наші вміння з їзди верхи та вчить на практиці догляду за кіньми.  Останнє грає дуже важливу роль під час уроку їзди.
   Дар'я Миколаївна
   Тренер з верхової їзди та конярства
   Дар’я Миколаївна – наш тренер з верхової їзди та викладач конярства. Почавши займатись конкуром з 12 років, вирішила назавжди зв’язати своє життя з кіньми.  Після закінчення зооінженерного факультету Національного аграрного університету, відточувала свою майстерність в приватній скаковій конюшні Owning Hill (Ірландія). Вона весела,  має власний підхід до кожної дитини – справжній професіонал. Особливість її тренувань полягає в тому, що вони непередбачувані. Кожного разу Даша вигадує щось нове і цікаве. З нею ніколи не буває сумно:)