fbpx
+380 67 209 50 74
Київська область, Києво-Святошинський р-н, с. Горбовичі, вул. Заповідна 1

Історія

ІСТОРІЯ

Вітаємо! В цьому розділі Ви дізнаєтесь про історію нашої школи та про те, що було раніше.

2012 рік – перший дитячий табір Horse Club SP

Раніше на цій території працював дитячий табір Horse Club SP. Табори проходили переважно під час шкільних канікул, і тривали від 7 до 14 днів. Перша зміна успішно стартувала 11 липня 2012 року. Ці табори і досі працюють на канікулах. Детальну інформацію про умови участі та розклад таборів можна дізнатися за цим посиланням.

2012 рік – школа верхової їзди School Horse Club SP

Пізніше, 1 вересня 2012 року розпочала свою роботу школа з верхової їзди School Horse Club SP, що діяла на цій самій території. Відмінністю від табору було те, що діти, які приїжджали до табору тепер мали можливість займатися верховою їздою в навчальні дні.

Табір мав свої правила та дотримувався своїх цінностей. Діти, що відвідували табір його приймали їх, а також, вносили свої побажання. З часом, власники школи, прислухавшись до дітей, створили свою Локальну освітню систему.

2015 рік – школа альтернативної освіти School Horse Club SP

1 вересня 2015 року стартував перший набір учнів до школи альтернативної освіти School Horse Club SP. Зараз у школі проходять навчання учні старших класів.

Принципи та цінності, що виробляли власники School Horse Club SP разом із дітьми, у видозміненій формі стали основою концепції школи.

2017 рік – старт початкової школи

На 1 вересня 2017 року заплановано старт початкової школи School Horse Club SP для учнів 1-4 класів.

Наразі проводяться співбесіди щодо вступу. Остаточні групи дітей планується сформувати вже до кінця червня. Більш детально про початкову школу дивіться за посиланням.