Нагадаємо що одна з головних особливостей нашої школи це – регулярне фізичне навантаження, різного характеру, від верхової їзди до йоги. Хотілося б поділитись з вами більш конкретною інформацією щодо цих занять.

  1. Верхова їзда

Так, не кожна школа може похвалитись тим, що має при собі стайню. Їзда верхи – одна з ключових наших пропозицій. Маючи на рахунку 6 коней, діти займаються 2чі на тиждень. Проте графік тренувань залежить виключно від бажання учня, насправді, можна взагалі не їздити або підлаштувати їзду у зручний для себе ритм та графік. Але варто зауважити, якщо Вас цікавить виключно верхова їзда і Ви бажаєте займатись цим хоч щодня, в такому випадку Вам до табору чи на приватні уроки – не до школи. Адже на першому місці навчання і особистий розвиток, все інше має бути в міру.

2. Зарядка

Прокидатись рано тяжко, але плануючи вступати до нашої школи Ви повинні бути готовими до цього. Зарядка є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ. І зараз пояснемо чому.. По перше, після довгої ночі організм людини “завмирає”, сповільнюються функції життєдіяльності. Прокинувшись вранці і, як мінімум, не розім’явши своє тіло – ми приречуємо себе на ДУЖЕ повільне самовідновлення. У такому випадку ми “спимо” аж до 2/3 уроків а це зовсім не продуктивно і до того ж не корисно. По друге, ранішня зарядка являє собою не лише елементарні вправи, це ще й біг(кардіо), елементи бойового мистецтва, цигун(енергетичні вправи). Комбінуючи це все і регулярно змінюючи навантаження ми отримуємо позитивний заряд енергії на весь день. Якщо бути чесними, то ніхто вранці не хоче виходити на зарядку)) проте після її закінчення всі щасливі як слони)) Тому треба мати на увазі таку річ.

3. Йога

Йога – стародавнє вчення, яке під силу осягнути далеко не всім, і це не значить що це погано, просто потреба є не в кожного. Йога це не лише різноманітні асани і медитації, йога це спосіб життя, тому і виникає складність. До неї треба ставитись не як до уроку а набагато серйозніше, але як було сказано вже раніше ця наука обирається за бажанням, ми прекрасно розуміємо що не всі хочуть змінюватись глобально.

4. Фітнес

Надзвичайно енергійні уроки фітнесу – це запорука гарного вигляду протягом усього року,не дивно що на заняття записуються переважно дівчата. Насправді, це чудове навантаження яке дає свої результати дуже швидко.

5. ЗФП

ЗФП – розшифровується як Загальна Фізична Підготовка, єдине що треба додати так це те, що ця активна діяльність виключно для чоловічої половини шашого закладу. Так так, ці заняття проводяться у спортзалі(недалеко від школи). Навантаження дуже різне, підібране згідно до можливостей хлопців, щось схоже на зарядку, тільки в двічі сильніше.