Наш новий сайт можна знайти за посиланням: https://schooling.org.ua/

Зовсім нещодавно ми прийняли рішення щодо перейменування нашої школи. Основними аргументами “за” слугували:

1) Ми надто широко використовуємо нашу історичну назву School Horse Club SP;

2) Прагнення до виокремлення, власне, школи, як окремої структурної одиниці.

Історія назви

11 липня 2012 року стартував перший кінно-спортивний табір під назвою Horses Club SP. Такі табори проводяться по сьогоднішній день на шкільних канікулах (детальніше про табори тут). Місцями ми говорили просто “Horse” замість “Horses”, та інколи навіть використовували другий варіант у якості  офіційної назви.

З 1 вересня 2012 року розпочала свою роботу школа верхової їзди School Horse Club SP, яку також називають кінним клубом. В програму входили системні проведення занять з верхової їзди на території місця розташування табору (детальну інформацію можна прочитати за цим посиланням).

Таким чином назва School Horse Club SP стала об’єднувати в собі табір та кінний клуб, які діяли на цій території паралельно.

За три роки, у 2015 році стартувала загальноосвітня альтернативна школа, яка просто успадкувала свою назву від території, на якій вона знаходилася. І надалі School Horse Club SP—було узагальнюючею назвою трьох наших підрозділів: табору, кінного клубу та загальноосвітньої школи.

І тепер повстало питання про логічне виокремлення школи, як окремої структурної одиниці, яка входить до комплексу School Horse Club SP, що являє собою фізичну територію.

SchoolinG

Після тривалих обговорень ми обрали назву SchoolinG, яка розшифровується, як School in Gorbovichi, оскільки розташовується у селі Горбовичі. Також варто зазначити, що ціле слово schooling перекладається з англійської водночас, як сам процес навчання та, власне, дію, яка характеризує навчання.

Наразі ми лише почали розробку власного логотипу, проте в нас вже є перша пробна версія, в якій присутні наші базові елементи:

Спіраль символізує розвиток суспільства та наш особистий розвиток: починається вона з самого низу, де ми ще нічого не знаємо, і прямує вгору закругленими рухами, показуючи, що багато речей повторюються, проте щоразу ми діємо інакше, виправляючи власні помилки, і наші “кола” відрізняються. Збільшується ширина спіралі—ширина нашого світогляду.

Стрілка, напрямлена вгору, вказуює напрямок розвитку спіралі, і символізуює прагнення досягати високих цілей. Важливим моментом є також траекторія руху на проміжку букви “N”.

Як вона відбувається?

Коли спіраль входить в букву “N”,  ми досягаємо певного рівня розвитку. На діагональному спуску вниз ми огладаємося назад (рефлексуємо) та усвідомлюючи нові точки росту, рухаємося далі вгору до нових звершень над самим собою.

Нескінченність замість двох букв “о” говорить про те, що процес навчання у людини триває все життя. “Я знаю те, що я нічого не знаю”—слова великого Сократа. Ми вважаємо, що тільки з таким підходом людина буде завжди прагнути дізнаватися щось нове, чим досягне найбільших висот, і що так само буде підгрунтям до її безперервного самовдосконалення. Саме цю якість ми втілюємо в нашій школі, як базову.

Процес нашого RE-брендінгу тільки розпочався, і остаточно школа буде офіційно перейменована 1 вересня 2018 року. Також дане зображення не є офіційним новим логотипом—це лише ескіз.

Тож, слідкуйте за нашими новинами, і дуже скоро ви насолодитеся результатом нашої роботи))